May 24, 2022

Srce Info

Prokuplje

Cineplexx Niš

Bioskopski repertoar od 21. do 27. oktobra

ČETVRTAK 21. OKTOBAR

Dina – 22:15

Dina 3D – 16:15, 19:15

Venom 2 – 16:30, 22:30

Venom 2 3D – 18:30, 20:30

Noć veštica ubija – 22:40

Poslednji dvoboj – 22:10

Božiji čovek – 17:45

Nije vreme za umiranje 3D – 19:30

Toma – 16:00, 18:50, 21:40

GETE FEST Curverball – 20:00

KIDS FEST Avantura u džungli – 17:00

KIDS FEST Bertov dnevnik – 15:00

KIDS FEST Nepopravljivi Ron SINH – 15:30

PETAK 22. OKTOBAR

Dina – 22:15

Dina 3D – 16:15, 19:15

Venom 2 – 16:30, 22:30

Venom 2 3D – 18:30, 20:30

Noć veštica ubija – 22:40

Poslednji dvoboj – 22:10

Božiji čovek – 17:15

Nije vreme za umiranje 3D – 19:30

Toma – 16:00, 18:50, 21:40

KIDS FEST Tvigson i morsko čudovište – 15:00

KIDS FEST Zvezdani psi: Morska avantura SINH – 15:30

KIDS FEST Ptice Amerike – 17:00

GETE FEST Komšije – 19:00

GETE FEST Krvopije – 21:00

SUBOTA 23. OKTOBAR

Dina – 13:15, 22:15

Dina 3D – 16:15, 19:15

Nepopravljivi Ron SINH – 11:00, 12:10

Nepopravljivi Ron SINH 3D – 10:50, 13:00, 14:20

Venom 2 – 16:30, 22:30

Venom 2 3D – 18:30, 20:30

Noć veštica ubija – 22:40

Poslednji dvoboj – 22:10

Božiji čovek – 17:20

Nije vreme za umiranje 3D – 19:30

Toma – 16:00, 18:50, 21:40

KIDS FEST Luka SINH 3D – 11:00

KIDS FEST Neli Rep: Agent za čudovišta – 14:50

KIDS FEST Čarolija meseca – 11:30

KIDS FEST Bertov dnevnik – 15:30

KIDS FEST Glavni heroj – 16:45

GETE FEST – Kopilotkinja – 19:00

NEDELJA 24. OKTOBAR

Dina – 13:15, 22:15

Dina 3D – 16:15, 19:15

Nepopravljivi Ron SINH – 11:00, 12:10

Nepopravljivi Ron SINH 3D – 10:50, 13:00, 14:20

Venom 2 – 16:30, 22:30

Venom 2 3D – 18:30, 20:30

Noć veštica ubija – 22:40

Poslednji dvoboj – 22:10

Božiji čovek – 16:40

Nije vreme za umiranje 3D – 19:30

Toma – 16:00, 18:50, 21:40

KIDS FEST Moje slatko čudovište – 11:00

KIDS FEST Duša SINH – 11:30

KIDS FEST Raja i poslednji zmaj SINH 3D – 12:55

KIDS FEST Čarolija meseca – 13:40

KIDS FEST 15:10

GETE FEST Princ – 19:00

GETE FEST Ljudski faktor – 21:30

PONEDELJAK 24. OKTOBAR

Dina – 22:15

Dina 3D – 16:15, 19:15

Nepopravljivi Ron SINH – 15:30

Nepopravljivi Ron SINH 3D – 17:45

Venom 2 – 16:30, 22:30

Venom 2 3D – 18:30, 20:30

Noć veštica ubija – 22:40

Poslednji dvoboj – 22:10

Božiji čovek – 17:20

Nije vreme za umiranje 3D – 19:30

Toma – 16:00, 18:50, 21:40

GETE FEST Fabijan – 20:00

UTORAK 26. OKTOBAR / SREDA 27. OKTOBAR

Dina – 15:10, 22:15

Dina 3D – 16:10, 19:10

Nepopravljivi Ron SINH – 15:10

Nepopravljivi Ron SINH 3D – 17:20

Venom 2 – 16:30, 22:30

Venom 2 3D – 18:30, 20:30

Noć veštica ubija – 22:40

Poslednji dvoboj – 22:10

Božiji čovek – 18:20

Nije vreme za umiranje – 20:45

Nije vreme za umiranje 3D – 19:30

Toma – 16:00, 18:50, 21:40

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
YouTube
YouTube